O nás

Rádi byste strávili dovolenou v Lednicko-valtickém areálu nebo v okolí Pálavských vrchů? Máte chuť poznat jih Moravy na kole, ochutnat kvalitní víno, zažít západ slunce nad Mušovskými jezery a nevíte, kde se ubytovat? Nabízíme vám ubytování ve dvou až šesti lůžkových pokojích. Je zde klidné prostředí, které je vhodné pro rodiny i s dětmi.

Ubytování u Malinků se nachází v klidné části vinařské obce Přítluky. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje, dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový pokoj s možností přistýlky. V letních měsících (červenec, srpen) ubytováváme minimálně na 7 nocí (sobota-sobota), září na 3 noci a více, ostatní měsíce na 2 a více nocí.

Tipy na výlety

Mikulov – Pálava – Lednice – Valtice – Rozhledna Maják – Lednicko-valtický areál

Prožijte své volné dny na Jižní Moravě ve vyhlášené vinařské oblasti. Navštivte nedaleké unikátní hrady a zámky (Valtice, Lednice, Mikulov).

Výjimečný terén se rozkládá na pomezí Pálavských vrchů a Lednicko-valtického areálu. Atraktivní prostředí s mimořádnou faunou a florou je po staletí ověřeným místem k pěstování vinné révy. Příltucká lokalita navíc vyzývá k romantickým toulkám mezi vinicemi završenými výstupem na Rozhlednu Maják přímo na vrcholu viniční tratě Přítlucká hora.